Śpiew, głos, muzyka

Zapraszamy na warsztaty głosu, świadomości ciała, intuicyjnego i polifonicznego śpiewania oraz zajęcia muzyczne

IMG_0204

Warsztaty z Emmą Bonnici

Zajęcia składają się z różnego rodzaju ćwiczeń świadomości ciała, rozluźniających i uwrażliwiających, emisji głosu, nauki wielogłosowych pieśni z różnych kultur, tworzenia współbrzmienia grupy i improwizacji. Służą rozwijaniu umiejętności wokalnych, uważności, wrażliwości, tworzenia harmonii.

Harmonia wspólnego śpiewu – z Joasią Kaczmarek

Dla wszystkich chętnych. Spotkania z nauką wielogłosowych pieśni i piosenek z różnych stron świata. A potem, kiedy zestroimy nasze głosy, dobrze zapamiętamy melodie, to będziemy zagłębiać się i odkrywać różne jakości, improwizować

 

Warsztaty z Samem AltyH_Sam Alty 1

W przyjaznej, pełnej zabawy atmosferze używamy głosu na wiele różnych sposobów i odkrywamy jego nowe możliwości. Próbujemy harmonii i dysonansów, porozumiewania się ze sobą na rozmaite sposoby. Tworzymy współbrzmienie i pozwalamy sobie na swobodne improwizowane eksperymenty. Słuchamy i dajemy się słyszeć innym. Zmieniamy przekonania o tym, co możemy, co umiemy.

  • Najbliższe warsztaty z Samem Alty – w przygotowaniu

Śpiewanie z Barbarą WilińskąWarsztaty z Barbarą Wilińską

Będziemy rozgrzewać i  uruchamiać głos w sposób bezpieczny i naturalny. Pozwolimy mu pojawić się i  płynąć takim, jaki jest. Spróbujemy pozostawić daleko przekonania, że nie potrafimy śpiewać albo  że coś z naszym głosem jest nie tak.Będziemy obserwować siebie, swoje ciało –  wędrówkę oddechu, wędrówkę głosu wewnątrz nas. Poszukamy skąd idzie i co przynosi. Będziemy słuchać siebie i innych. Towarzyszyć sobie w tej wokalnej podróży.

 

H_P1050412Jamy i spotkania