English in Motion

Dla osób lubiących ruch i niekonwencjonalne podejście do nauki. W wygodnych, niekrępujących ruchu strojach, bez ławek, podręczników, będziemy zanurzać się w angielskich słówkach, zwrotach, idiomach. Zapraszamy na lekcję otwartą – w czwartek 9 kwietnia o godz. 17:00.
Prosimy o przyniesienie maty lub koca.

Prowadząca: Dorota Fankulewska-Milka.
Kilka słów o mnie: Można powiedzieć, że angielskiego uczę się od 30 lat, a dwadzieścia lat go nauczam. Tak, nie pomyliłam się, ja też się cały czas uczę i poznaję ten język na nowo.
Zaczęłam naukę w Stanach Zjednoczonych, potem ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Wrocławskim. Praktycznie od pierwszego roku studiów uczyłam – najpierw dzieci, potem młodzież i dorosłych. Stało się to moją pasją, dlatego dodatkowo studiowałam również nowoczesne metody nauczania. Cały czas eksperymentuję i poszukuję ciekawych, skutecznych sposobów przekazywania wiedzy i trenowania umiejętności językowych. ENGLISH IN MOTION jest takim właśnie eksperymentem i wyzwaniem.
Poza pracą lubię taniec, śpiewanie, pogawędki przy ognisku, książki i spacery po górach.

Jeśli chcecie się uczyć, a nie lubicie siedzieć w ławkach z zeszytami i podręcznikiem – to ten kurs jest dla WAS. Dorota