Głos i rytm – warsztaty z Samem Alty

W przyjaznej, pełnej zabawy atmosferze będziemy używać głosu na wiele różnych sposobów i odkrywać jego nowe możliwości. Próbować harmonii i dysonansów, porozumiewania się ze sobą na rozmaite sposoby. Tworzyć współbrzmienie i pozwalać sobie na swobodne improwizowane eksperymenty. Słuchać i dawać się słyszeć innym. Zmieniać przekonania o tym, co możemy, co umiemy.

Wyklaszczemy, wystukamy, wytupiemy różne rytmy. Będziemy rozpoznawać, jak działają na nas, eksplorować różne ich połączenia, znaczenia. Wszystko po to, żeby w pełni móc wykorzystywać swój potencjał, czerpać radość w codziennym życiu z muzyki i tego co ona w nas budzi.

Prowadzący Sam Alty – tancerz, muzyk, aktor, piosenkarz , tekściarz oraz multiinstrumentalista z Nowej Zelandii. Ukończył Dartington College of Arts na kierunku kompozycji muzycznej oraz studia aktorskie MA in Acting (Teatr Pieśń Kozła / Manchester Metropolitan University) Współpracował w ramach różnych projektów m.in. z The Royal Opera House, Giffords Circus, Oily Cart i ‘Peut-Etre Theatre’, występował jako solista i członek Orchestry Pirouette. Stworzył własną metodę nauczania muzyki, pracuje nią z aktorami tancerzami a także z małymi dziećmi. Praktykuje Ki-Aikido, Contact Improwizację i Capoeirę.
Jak mówi o sobie „Muzyka jest niesamowitą przyjemnością i centralną częścią mojego życia zawodowego i prywatnego.”

Dla kogo: Zapraszamy wszystkich chętnych, nie jest potrzebne żadne przygotowanie muzyczne.

Zajęcia prowadzone w języku angielskim, tłumaczone na j. polski.

Miejsce: Wrocław, sala w Hostelu The One, Rynek 30, III p.

Termin: czwartek 5.11.2015
od godz. 19:45 do 21:45

Cena: 45 zł

Miejsce rezerwujemy po otrzymaniu zaliczki w wysokości 25 zł

Jeśli ktoś chciałby otrzymać rachunek za zajęcia, to prosimy przed wpłatą zaliczki przesłać informację i dane do rachunku.
Zaliczkę prosimy wpłacać na konto 11 Domu. Dane do przelewu:
ING Bank
27 1050 1575 1000 0090 7626 5397
Beata Tymes; ul. E. Orzeszkowej 61/9; Wrocław
tytułem „Sam 5.11 [nazwisko]”

Potrzebny wygodny strój do ćwiczeń, buty na zmianę, coś do picia

Informacje i zgłoszenia:
Anna Tymes – anna.tymes@11dom.pl; 505 954 250
Dorota Kamecka – doro.kamecka@gmail.com; 726 515 498