Zapraszamy na nasze wyjazdy i warsztaty w 2021 roku. Wszystkie służą harmonijnemu, twórczemu rozwojowi, wspierają w odnajdowaniu sposobu życia pełnego radości, satysfakcji, zdrowia. Dają możliwość poznawania nowych ludzi, nawiązywania znajomości, przyjaźni i poznania ciekawych miejsc.

2021

Najbliższe wydarzenia:

Metoda Feldenkraisa to odkrywanie nowych możliwości w ruchu. Zapraszamy na zajęcia z Pawłem Wójtowiczem zarówno znających metodę, jak i początkujących, aktywnych, uprawiających sport, tańczących, a także tych, którzy mają kontuzje, niedomagania, niesprawności, niezależnie od wieku i kondycji.

tre

14 lutego 2015 Zaufaj ciału. TRE – spotkanie z metodą uwalniania stresu, emocji, traumy. Wrocław

Metoda TRE wykorzystuje do uwalniania napięcia naturalne, proste reakcje organizmu. Zasługą twórcy TRE, dr Davida Berceliego, jest to, że przypomniał nam, że jesteśmy biologicznie wyposażeni w instynktowne mechanizmy uwalniania się od traum przeszłości i dzięki czemu możemy odzyskiwać swój potencjał energetyczny i żyć w pełni możliwości. Spotkanie prowadzi Małgorzata Fiuk.

P6200196_grupa21 marca 2015 – Zadbaj o oczy – otwarty wykład Mikołaja Markiewicza. 10 stycznia 2015. Wrocław

Tak wiele zależy w naszym życiu, nauce i pracy, od tego jak działają nasze oczy. Często natomiast nie poświęcamy im swojej uwagi, nie dbamy o nie i nie wiemy, co im służy. Warto się tego dowiedzieć. Zapraszamy na bezpłatny wykład Mikołaja Markiewicza. Wrocław. Więcej o wykładzie>>
.

DSC_4831_kadr21-22 marca 2015 – Trening Oczu – prowadzony przez Mikołaja Markiewicza.  Wrocław

Trening polega na prostych ćwiczeniach, które poprawiają wzrok i zmieniają nawyki używania oczu. Uczymy się, jak wykorzystać drzemiący w oczach potencjał i jak je relaksować. Rezultatem jest lepsza ostrość i poszerzenie pola widzenia, ustąpienie wielu różnorodnych dolegliwości. Więcej o Treningu Oczu>>

indeks bialydom 10–12 kwietnia 2015Weekend z ćwiczeniami  Feldenkraisa i qigongiem – Biały Dom Antoniów.

Warsztaty z ćwiczeniami, które dobrze służą – dzięki zwiększeniu świadomości ciała – zarówno tancerzom, sportowcom, jak i osobom z dolegliwościami, kontuzjami i ograniczonymi możliwościami ruchu.

Zajęcia z improwizacji w tańcu w czasie Weekendu z tańcem w Paradzie4–7 czerwca 2015Weekend z tańcem i ruchem  – Parada Dom Trzech Kultur

Weekend dla lubiących ruch i taniec. W programie ćwiczenia świadomości ciała, improwizacja, tańce w kręgu, etniczne, salsa, qigong.

lato 2015 – Trening widzenia. Warsztaty dla zdrowych oczu. – Prowadzi Mikołaj Markiewicz. Szczegóły wkrótce

Ćwiczenia, które zmieniają nawyki używania oczu. Polepszające ostrość widzenia i pomagające przezwyciężyć wiele różnorodnych problemów i dolegliwości.

IS_newDSCN0316sierpień 2015 – wyjazd dla Seniorów – Wakacje z tańcem i ruchem

Dla wszystkich młodych duchem, którzy chcą aktywnie spędzić wakacje. Zajęcia taneczne, ruchowe.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA 10–16 sierpnia 2015Wakacje z tańcem i ruchem – Silna Nowa

Różnorodne zajęcia – ćwiczenia świadomości ciała, intuicyjnego ruchu, improwizacja, tańce etniczne, w kręgu, salsa suelta, qigong. W urokliwym miejscu, blisko jeziora.

IS_newP51903462–4 października 2015Weekend z tańcem i ruchem  – Parada Dom Trzech Kultur

Weekend dla lubiących ruch i taniec. W programie ćwiczenia świadomości ciała, improwizacja, tańce w kręgu, etniczne, salsa, qigong.

indeks bialydom20–22 listopada 2015 – Weekend z ćwiczeniami  Feldenkraisa i qigongiem – Biały Dom Antoniów.

Warsztaty z ćwiczeniami, które dobrze służą – dzięki zwiększeniu świadomości ciała – zarówno tancerzom, sportowcom, jak i osobom z dolegliwościami, kontuzjami i ograniczonymi możliwościami ruchu.