Odkąd pamiętam kocham tańczyć i patrzeć na ludzi tańczących.

Jest to forma ekspresji, która najbardziej mnie porusza, wzrusza, wywołuje uśmiech na twarzy albo prowadzi do łez.

Muzyka, ruch, taniec.

Radość, uśmiech, błysk w oku.

Swoboda, luz, lekkość.

Emocje. Zabawa. Ciekawość.

Próbowanie siebie w tańcu.

Do tego Cię zapraszam. Moją intencją jest poprowadzić zajęcia, które pozwolą Ci na to wszystko. Na bycie w przestrzeni, w której nie ma ograniczeń typu: tak nie wypada, tak nie można, ten krok jest nieprawidłowy, ruch ręki powinien być inny… Na bycie w przestrzeni, w której, korzystając z podstawowych kroków salsy, cza-czy albo bachaty będziemy wspólnie tańczyć do rytmu niezwykle energetycznej muzyki. Pokażę Ci spontaniczne mini układy. Czasami zaproponuję inny styl albo zaproszę do eksperymentu, w którym zatańczymy cza-czę do muzyki tango. Bo czemu nie?

Nie będę Cię uczyła skomplikowanych kroków, trudnych układów, wystudiowanych ruchów ręką. Po pierwsze – sama tego nie potrafię, a po drugie zależy mi na swobodzie. Na nieskrępowanym wyrażaniu siebie poprzez taniec oraz na tym, żebyśmy po prostu dobrze się bawiły.

Nie jestem instruktorką tańca. Jestem czterdziestoczteroletnią kobietą, która tańcząc regeneruje się, podnosi energię (swoją i wszystkich dookoła J), cieszy się chwilą. Jako nastolatka tańczyłam modern jazz, od zawsze marzyłam o tańczeniu tanga argentyńskiego (w myślach jestem w tym całkiem niezła) a spełniam się tańcząc salsę solo.

Z wykształcenia jestem prawniczką, z (pierwszego) zawodu rzeczoznawczynią majątkową. Przez wiele lat zajmowałam się wyceną nieruchomości, przedsiębiorstw oraz analizami rynku. W pewnym momencie, w swoim świecie prywatnym a następnie zawodowym, wybrałam ścieżkę rozwoju osobistego. Przez 6 lat studiowałam Psychologię Zorientowaną na Proces, w której ważnym elementem jest praca z ciałem. Uzyskałam certyfikat coacha ACC ICF (International Coach Federation). Jestem Certyfikowanym Trenerem FRIS® – metody wspierającej rozwój osobisty poprzez poznawanie i świadome korzystanie ze swoich mocnych stron wyrażonych w Stylu Myślenia i Stylu Działania. Ukończyłam Kurs Rozwoju Odwagi #likeaPRO prowadzony przez Joannę Chmura metodą Brené Brown. Przez wiele lat byłam w terapii osobistej. Cała ta wiedza, praca nad sobą oraz praktyka coachingowa dały mi solidne podstawy do pracy z ludźmi. Obecnie na co dzień wspieram w budowaniu bezpieczeństwa finansowego min. uczę zarządzać finansami, pomagam ułożyć mindset w kontekście pieniędzy, wspieram w wyjściu z długów, pokazuję bezpieczne rozwiązania oszczędnościowe. Pracuję indywidualnie, prowadzę warsztaty i szkolenia. Do tego współprowadzę rodzinną firmę reklamową oraz pomagam przekształcać działalności gospodarcze w spółki z o.o.

Taniec jest niezbędnym uzupełnieniem codzienności, jest niezwykle przyjemny. Jeżeli zdarzyło Ci się o tym zapomnieć – przyjdź i pozwól sobie o tym przypomnieć.