Odetchnij – zaśpiewaj z Joanną Kurzyńską

Termin:
17.05 Wrocław, poniedziałek, godz. 16:30-18:30.

Miejsce:
Wrocław,  Piast. Ośrodek Działań Społeczno-Kulturalnych
ul. Rękodzielnicza 1, 54-135 Wrocław

Odetchnij – zaśpiewaj, to zaproszenie do wspólnej podróży w głąb wibracji głosu i pozwolenie, by zabrzmiał w przestrzeni. Ruchem, oddechem, słuchaniem całym sobą będziemy budowali zaufanie i skupienie, dzięki którym nasz głos może poczuć się bezpiecznie, „u siebie”. Wybierać będziemy jego czucie, a nie ocenianie. Poznamy pieśń, żeby poprzez relację pomiędzy jej głosami spotkać się z innymi śpiewającymi.

Wpleciemy niepostrzeżenie podstawowe ćwiczenia metody „Uwolnij swój głos” Kristin Linklater oraz praktyki rozwijane przez Joannę w jej codziennej pracy.

Warsztat jest dla wszystkich chętnych – zarówno dla aktorów, śpiewaków, muzyków, nauczycieli, jak i dla każdego, komu zależy na głębszym kontakcie ze sobą.

Przygotujcie wygodne ciuchy do ćwiczenia w ruchu (będziemy na boso lub w skarpetkach), coś z długim rękawem i cieplejszego na część w której będziemy na podłodze, coś do pisania i wodę do picia. Przygotujcie się na zapomnienie na te dwie godziny o wszystkim co na zewnątrz, by w uważności móc spędzić ze sobą czas.

Warsztat poprowadzi Joanna Kurzyńska – liderka studia Voice In Progress, pieśniarka, skrzypaczka, aktorka i pedagożka, współliderka Studia Kokyu i współtwórczyni oraz prowadząca zajęcia w Młodzieżowej Akademii Musicalowej we Wrocławiu. Gra i śpiewa w trio wokalno-instrumentalnym SUTARI.

Warsztat teatralny i wokalny kształciła pod okiem polskich i zagranicznych pedagogów oraz praktyków ucząc się m.in. u Kristin Linklater w Kristin Linklater Voice Centre (jest w trakcie treningu nauczycielskiego tej metody), Roy Hart Voice Centre, Attis Theatre, a także czerpiąc wiedzę od Emmy Bonnici, Francoise Walot, Ewy Głowackiej-Fierek, Małgorzaty Jaworskiej-Kaczmarek, trenerów metody Estill. Współpracowała jako nauczycielka głosu z Akademią Sztuk Teatralnych we Wrocławiu, Studiem Musicalowym we Wrocławiu, Narodowym Forum Muzyki, zrealizowała roczne stypendium twórcze MKiDN.

Metoda „Uwolnij swój głos” Kristin Linklater stała się jej drogowskazem i motywacją do rozpoczęcia poszukiwań źródeł głosu i roli jaką pełni w życiu. W swojej praktyce szuka sposobów na odblokowanie i oswobodzenie naturalnej zdolności do śpiewu.

Cena:

Za jeden warsztat – 90 zł

Wpłata rezerwująca miejsce – 90 zł

Jeśli ktoś chciałaby otrzymać rachunek za zajęcia, to prosimy przed wpłatą zaliczki przesłać informację i dane do rachunku. Zaliczkę prosimy wpłacać na konto 11 Domu. Dane do przelewu:

ING Bank

27 1050 1575 1000 0090 7626 5397

Beata Tymes; Wrocław

tytułem „Głos 5.21 [Twoje nazwisko]” – prosimy o dokładnie taką treść.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 30 dni przed terminem warsztatu następuje zwrot 100 % wpłaty rezerwacyjnej, do 14 dni – 50 proc. wpłaconej kwoty, w przypadku późniejszej rezygnacji wpłata jest bezzwrotna.

W przypadku kiedy uczestnik nie może wziąć udziału w wydarzeniu z przyczyn od niego niezależnych, takich jak brak możliwości przemieszczania się pomiędzy krajami lub obowiązek kwarantanny lub izolacji, przysługuje zwrot 100 % wpłaty rezerwacyjnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wydarzenia lub zmiany terminu z przyczyn od niego niezależnych z zachowaniem terminu minimum 7 dni roboczych od wydarzenia.

W przypadku odwołania wydarzenia przez Organizatora Zgłaszający otrzyma zwrot 100 % wpłaty rezerwacyjnej, bez uwzględnienia ewentualnych innych kosztów (np. zakupionych biletów na przejazd)

Zapisy i informacje

Formularz zapisu: