Tworzymy przestrzeń dla codziennej praktyki, spotkań, rozwoju.

O nas

11 Dom – działa od 2003 roku. Stworzyła go grupa przyjaciół, żeby mieć miejsce do spotkań, rozmów, tańca, ruchu i rozwoju. Jesteśmy wdzięczne Basi, Gosi, Mirkowi za dobry początek i 4 lata wspólnej działalności w naszym Ośrodku Twórczego Rozwoju na Chopina. Basi, Dorocie i Halszce, że dołączyły do nas i i wspierały rozwój tego miejsca.

Naszym ówczesnym uczestnikom zajęć i spotkań za serdeczną obecność. Czasem tęsknimy za nimi, tarasem z widokiem na Morskie Oko i salą, gdzie tak dobrze nam było. W 2008 roku przeniosłyśmy się z tańcem do pięknej Lustrzanej Sali na Wierzbowej, nasi przyjaciele swoje zajęcia zaczęli prowadzić w innych miejscach, tworząc nowe przedsięwzięcia.

Od stycznia 2018 mamy swoją siedzibę przy ul. Powstańców Śląskich 58d.

Wyszukujemy, znajdujemy, testujemy, sprawdzamy – a jak wszystko wskazuje na to, że to się może też komuś innemu przydać – to organizujemy, zwołujemy, namawiamy. Tak powstaje nasz grafik zajęć, kalendarz wyjazdów, warsztatów, treningów. Łączy je wszystkie idea, że warto korzystać z wielu prostych możliwości, jakie mamy, żeby czerpać energię, inspirację, radość, dbać o różne nasze i naszych bliskich potrzeby.

Często to ‘wiele w jednym’ np. takie formy ruchu, które jednocześnie zwiększają możliwości ciała, dają odświeżenie umysłu i poprawę nastroju. Starannie dobieramy prowadzących, współpracujemy z uznanymi fachowcami w swoich dziedzinach i świetnymi nauczycielami. Na wyjazdy wybieramy też zawsze miejsca, gdzie można cieszyć się widokami, naturą, dobrą atmosferą i smaczną kuchnią.

Prowadzący zajęcia w 11 Domu:

A jeśli ktoś ma ochotę poznać nas bardziej, to zachęcamy do przeczytania kilku tekstów:

O nas