Trening Oczu. 4-5 listopada 2023.

Wrocław

Mikołaj Markiewicz jest trenerem, psychologiem i terapeutą wzroku z ponad 30-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W treningach, które nasz ośrodek organizuje od siedmiu lat, uczestnikami są ludzie różnych zawodów, w różnym wieku. Jedni zdecydowali się, bo dokuczały im różne dolegliwości, pogorszył im się wzrok, inni, ponieważ postanowili zadbać o oczy, żeby jak najdłużej cieszyć się dobrym widzeniem.
Wiele osób doświadcza już po takich zajęciach zwiększenia komfortu i poprawy jakości widzenia, niektórzy wdrażają zmiany w swoim codziennym życiu i po pewnym czasie cieszą się wyraźnie lepszym widzeniem. Często też jest to początek szerszego zainteresowania się fascynującym zagadnieniem wzroku, widzenia, działania umysłu i postrzegania rzeczywistości.

Trening polega na ćwiczeniach, które poprawiają wzrok i pomagają zmniejszyć różne dolegliwości oczu. Uczymy się, jak wykorzystać drzemiący w oczach potencjał i jak je relaksować. Rezultatem jest lepsza ostrość i poszerzenie pola widzenia, ustąpienie wielu różnorodnych niedomagań.  Ta praktyka jest uzupełniana podstawową wiedzą o fascynującym i złożonym procesie widzenia i specyficznych potrzebach naszych oczu.

Zajęcia uczą zapobiegania zmęczeniu oczu, powracania do stanu odprężenia, a przez to pomagają w osiągnięciu relaksu całego ciała. Ich podstawą jest wiedza, że widzenie jest zdolnością, którą możemy rozwijać i doskonalić, a źródłem wad wzroku jest w dużej mierze nieumiejętność dobrego używania oczu.
Takie przekonanie zgodne jest z wynikami wielu naukowych badań, potwierdza je ponad 30-letnie doświadczenie Mikołaja Markiewicza, autora tej metody.

Więcej informacji tutaj

Zdjęcia z naszych różnych Treningów Oczu i Widzenia we Wrocławiu i wyjazdowych