Weekend dla oczu: relaks i trening. Czarnów. Czerwiec 2021

Karta podarunkowa
10 grudnia 2020
Jesień 2021 – kursy tańca – Wrocław
15 lipca 2021

Zapraszamy na Weekend dla Oczu: relaks i trening – prowadzony przez Mikołaja Markiewicza.

Mikołaj Markiewicz jest trenerem, psychologiem i terapeutą wzroku z ponad 30-letnim doświadczeniem w tej dziedzinie. W treningach, które nasz ośrodek organizuje od siedmiu lat, uczestnikami są ludzie różnych zawodów, w różnym wieku. Jedni zdecydowali się, bo dokuczały im różne dolegliwości, pogorszył im się wzrok, inni, ponieważ postanowili zadbać o oczy, żeby jak najdłużej cieszyć się dobrym widzeniem.
Wiele osób doświadcza już po takich zajęciach zwiększenia komfortu i poprawy jakości widzenia, niektórzy wdrażają zmiany w swoim codziennym życiu i po pewnym czasie cieszą się wyraźnie lepszym widzeniem. Często też jest to początek szerszego zainteresowania się fascynującym zagadnieniem wzroku, widzenia, działania umysłu i postrzegania rzeczywistości.

Oczy zmęczone i osłabione pracą czy nauką potrzebują czasu i dobrych sposobów na odpoczynek i regenerację. W czasie tego weekendu poznamy różne możliwości relaksowania oczu i ćwiczenia, które poprawiają widzenie, pomagają zmniejszyć różne dolegliwości. Rezultatem ćwiczeń jest lepsza ostrość i poszerzenie pola widzenia, ustąpienie wielu różnorodnych niedomagań. Zajęcia praktyczne będą uzupełniane podstawową wiedzą o fascynującym i złożonym procesie widzenia i specyficznych potrzebach naszych oczu. Odpoczynek dla oczu wspomagać będzie pełne zieleni otoczenie, piękne widoki na góry, lasy i łąki. Zajęcia uczą zapobiegania zmęczeniu oczu, powracania do stanu odprężenia, a przez to pomagają w osiągnięciu spokoju umysłu, relaksu całego ciała. Podstawą metody jest wiedza, że widzenie jest zdolnością, którą możemy rozwijać i doskonalić całe życie, a źródłem wad wzroku jest w dużej mierze nieumiejętność dobrego używania oczu.

Najbliższy Trening: 25-27 czerwca 2021 Czarnów

Zdjęcia z naszych różnych Treningów Oczu i Widzenia we Wrocławiu i wyjazdowych

Komentarze są wyłączone.

Accessibility