Warsztaty i wyjazdy

Kalendarz wydarzeń 2023

Zapraszamy na nasze wyjazdy i warsztaty. Wszystkie służą harmonijnemu, twórczemu rozwojowi, wspierają w odnajdowaniu sposobu życia pełnego radości, satysfakcji, zdrowia. Dają możliwość poznawania nowych ludzi, nawiązywania znajomości, przyjaźni i poznania ciekawych miejsc

Nadchodzące wydarzenia:


Wrocław

Spotkanie z metodą TRE dla początkujących

Metoda TRE – Tension and Trauma Releasing Exercises (ćwiczenia uwalniające od napięć i traum) – stworzona została przez dr Davida Bercelego. Wykorzystuje naturalne, proste i instynktowne reakcje organizmu – wibracje. Przywraca w ciele harmonię i równowagę na poziomie neurologicznym, biochemicznym, anatomicznym a także emocjonalnym.

Zobacz więcej o spotkaniu z Metodą TRE


27-28 maja 2023 – Wrocław

SINGING: As Life Practice – warsztaty z Emmą Bonnici

Warsztaty są wymiarowym doświadczeniem – poszerzają świadomość wykorzystywania różnych aspektów głosu, posługiwania się rozmaitymi rezonatorami, służą zwiększeniu zakresu wokalnego,  pomagają uziemić i rozluźnić ciało, a także uczą łączenia głosu i emocji, wyrażania subtelnych aspektów śpiewanych historii, głębszego słuchania siebie i innych.

Przeczytaj więcej o warsztatach z Emmą Bonnici


25 czerwca – 1 lipca 2023 – Targoszów, Ośrodek Mandala

Wakacje z Feldenkraisem

Zapraszamy na wakacje z ruchem metodą Feldenkraisa. Wszystkich, którzy chcą lepiej się poruszać, rozwijać świadomość ciała, koordynację, inwencję. Zajęcia są dla aktywnych, uprawiających sport, tańczących, a także tych, którzy mają kontuzje, niedomagania, niesprawności.

Przeczytaj więcej o Wakacjach z Feldenkraisem 2023


13- 19 sierpnia 2023 – Dom Pod Lipą – Silna Nowa

Wakacje z Tańcem i Qigongiem

Wszystkich lubiących taniec, spragnionych ruchu, wszechstronnego aktywnego odpoczynku i głębokiego relaksu – zapraszamy na wakacje do Silnej Nowej. Będziemy tam tańczyć, poruszać się zgodnie z potrzebami naszego ciała, odkrywać różnorodne rytmy i formy, uważnie praktykować i beztrosko się bawić.

Przeczytaj więcej : Wakacje: Taniec i Qigong – lato 2023


26 – 29 października – Antoniów – Biały Dom

Weekend z metodą Feldenkraisa

Weekend (czwartek-niedziela) dla lepszej sprawności, zdrowia i komfortu – ruch metodą Feldenkraisa.

Feldenkrais jest odpowiednią metodą dla każdego, kto chce się lepiej poruszać i poznać siebie i swoje możliwości. Zajęcia zarówno dla aktywnych, wysportowanych, jak i niedomagających, z ruchowymi problemami.
Więcej informacji: warsztaty/feldenkrais-weekend/


Jesień 2023 – Wrocław

Trening Oczu i Widzenia

Trening polega na ćwiczeniach, które poprawiają wzrok i pomagają zmniejszyć różne dolegliwości oczu. Uczymy się, jak wykorzystać drzemiący w oczach potencjał i jak je relaksować. Rezultatem jest lepsza ostrość i poszerzenie pola widzenia, ustąpienie wielu różnorodnych niedomagań.

Szczegóły wkrótce

  Zapisz się na nasz newsletter

  Otrzymuj informacje o nowych kursach, wydarzeniach, warsztatach i zajęciach:

  Imię i nazwisko*

  Wybierz tematy newslettera:

  Wszystkie wydarzenia Ośrodka 11 Dom

  Tylko:
  TaniecMetoda TREMetoda FeldenkraisaĆwiczenia QigongGłos i śpiewTrening Oczu i Widzenia

  Adres e-mail*

  Miejsce zamieszkania*:

  Wrocław i okoliceInna miejscowość