Warsztaty i wyjazdy

Kalendarz wydarzeń 2021/2022

Zapraszamy na nasze wyjazdy i warsztaty w 2021 roku. Wszystkie służą harmonijnemu, twórczemu rozwojowi, wspierają w odnajdowaniu sposobu życia pełnego radości, satysfakcji, zdrowia. Dają możliwość poznawania nowych ludzi, nawiązywania znajomości, przyjaźni i poznania ciekawych miejsc

Nadchodzące wydarzenia:


październik – Wrocław

Spotkanie z metodą TRE dla początkujących

Metoda TRE – Tension and Trauma Releasing Exercises (ćwiczenia uwalniające od napięć i traum) – stworzona została przez dr Davida Bercelego. Wykorzystuje naturalne, proste i instynktowne reakcje organizmu – wibracje. Przywraca w ciele harmonię i równowagę na poziomie neurologicznym, biochemicznym, anatomicznym a także emocjonalnym.

Zobacz więcej o spotkaniu z Metodą TRE6-7 listopada 2021

Trening Oczu i Widzenia

Oczy zmęczone i osłabione pracą czy nauką potrzebują czasu i dobrych sposobów na odpoczynek i regenerację. W czasie tego weekendu poznamy różne możliwości relaksowania oczu i ćwiczenia, które poprawiają widzenie, pomagają zmniejszyć różne dolegliwości. Rezultatem ćwiczeń jest lepsza ostrość i poszerzenie pola widzenia, ustąpienie wielu różnorodnych niedomagań.

Zobacz więcej o Treningu Oczu i Widzenia


22-24 kwietnia 2022 – Antoniów

Feldenkrais i Qigong – weekend w górach

Warsztaty z ruchem, który dobrze służy – dzięki zwiększeniu świadomości ciała – zarówno tancerzom, sportowcom, jak i osobom z dolegliwościami, kontuzjami i ograniczonymi możliwościami ruchu.

Szczegóły wkrótce

27 czerwca -2 lipca 2022 – Targoszów, Ośrodek Mandala

Wakacje z Feldenkraisem

Zapraszamy na wakacje z ruchem metodą Feldenkraisa. Wszystkich, którzy chcą lepiej się poruszać, rozwijać świadomość ciała, koordynację, inwencję. Zajęcia są dla aktywnych, uprawiających sport, tańczących, a także tych, którzy mają kontuzje, niedomagania, niesprawności.

Zobacz więcej o wakacjach z Feldenkraisem – szczegóły wkrótce – zapisz się na newsletter


14-20 sierpnia 2022 – Silna Nowa

Wakacje z Tańcem i Qigongiem

Wszystkich lubiących taniec, spragnionych ruchu, wszechstronnego aktywnego odpoczynku i głębokiego relaksu – zapraszamy na wakacje do Silnej Nowej. Będziemy tam tańczyć, poruszać się zgodnie z potrzebami naszego ciała, odkrywać różnorodne rytmy i formy, uważnie praktykować i beztrosko się bawić.

Zobacz więcej o Wakacjach z Tańcem i Qigongiem – szczegóły wkrótce

Accessibility