Zajęcia

Taniec

Salsa suelta – solo, flamenco, intudance, świadomość ciała. Okazjonalnie szkockie tańce Ceilidh, folkowe piątki i wieczory improwizacji w tańcu.

Metoda TRE

TRE

Metoda TRE wykorzystuje naturalne, proste i instynktowne reakcje organizmu – wibracje. Przywraca w ciele harmonię i równowagę na poziomie neurologicznym, biochemicznym, anatomicznym a także emocjonalnym.

Śpiew

Odkrywamy i rozwijamy nowe możliwości naszych głosów. Słuchamy i dajemy się słyszeć innym. Zmieniamy przekonania o tym, co możemy, co umiemy.

Feldenkrais

Nauka swobodnego ruchu i zwiększanie komfortu w ciele przez doświadczanie, zmiana nawyków i postawy, zmniejszanie zbędnych napięć, uwalnianie oddechu, poprawa równowagi i koordynacji ruchowej, rozwój świadomości ciała i odświeżenie umysłu.

Trening Oczu

Trening Oczu i Widzenia polega na prostych ćwiczeniach, które w naturalny sposób służą wzmocnieniu wzroku poprzez zmianę nawyków używania oczu. Uczy, jak wykorzystać drzemiący w nich potencjał i jak je relaksować.

Qigong

Qigong to spokojne ćwiczenia, które otwierają wszystkie meridiany w ludzkim ciele i odblokowują stawy, dzięki czemu przywracają harmonię energetyczną w organizmie. Wszystko to służy zdrowiu i lepszemu samopoczuciu.

  Zapisz się na nasz newsletter

  Otrzymuj informacje o nowych kursach, wydarzeniach, warsztatach i zajęciach:

  Imię i nazwisko*

  Wybierz tematy newslettera:

  Wszystkie wydarzenia Ośrodka 11 Dom

  Tylko:
  TaniecMetoda TREMetoda FeldenkraisaĆwiczenia QigongGłos i śpiewTrening Oczu i Widzenia

  Adres e-mail*

  Miejsce zamieszkania*:

  Wrocław i okoliceInna miejscowość