Warsztaty z Emmą Bonnici – Wrocław – Grudzień

Warsztaty głosu i śpiewu  z Emmą Bonnici
Wrocław

zapisy tylko na listy rezerwowe

 • 9 grudnia 2017 – Singing: As Life Practice – Standing Stones – dla osób, które już uczestniczyły w dłuższych warsztatach z Emmą.
 • 10 grudnia 2017 – Singing: As Life Practice. Voice through the body. Body through Voice. – zajęcia otwarte dla wszystkich

Pieśni czekają na twój głos i ciebie, chcą zawibrować w przestrzeni…
The songs are waiting for your voice and for you to vibrate the air.

Na zajęciach będziemy rozwijać możliwości naszych głosów poprzez pracę z ciałem i z wyobraźnią, uczyć się wokalnej ekspresji  śpiewając wielogłosowe pieśni, improwizując i tworząc harmonijne współbrzmienie.
Zajmować się będziemy techniką śpiewu i osobistymi aspektami głosu, współpracą w grupie, znajdowaniem indywidualnego w niej miejsca i tworzeniem wspólnej mocy zespołu.
Warsztaty są wymiarowym doświadczeniem – poszerzają świadomość wykorzystywania różnych aspektów głosu, posługiwania się rozmaitymi rezonatorami, służą zwiększeniu zakresu wokalnego, lepszej świadomości oddechu,  pomagają uziemić i rozluźnić ciało, a także uczą łączenia głosu i emocji, wyrażania subtelnych aspektów śpiewanych historii, głębszego słuchania siebie i innych.

Wszystkie metody, które będziemy stosować, wynikają z osobistego doświadczenia Emmy i jej wieloletniej pracy jako aktorki i nauczycielki. Do wspierania głębszego rozluźnienie mięśni i membran, które mogą być przyczyną ograniczeń oddechowych lub wokalnych, wykorzystywać będziemy między innymi delikatny, lekki, nieinwazyjny dotyk metodą terapii czaszkowo-krzyżowej.

Dla kogo?

 • 9 grudnia 2017 – – dla osób, które już uczestniczyły w warsztatach z Emmą (min. 4 dni warsztatów) i deklarują chęć przygotowania przedstawienia.
 • 10 grudnia 2017 –  zajęcia otwarte dla wszystkich, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów.

Prowadząca:

Emma Bonnici jest aktorką, pieśniarką, piosenkarką i nauczycielką. Mieszkała i pracowała w Polsce, we Wrocławiu – przez osiem lat występowała w dwóch wielokrotnie nagradzanych grupach teatralnych: Teatr Pieśń Kozła oraz Teatr ZAR. Teraz mieszka w Londynie i pracuje jako niezależny wykonawca w całej Europie, współpracuje m.in. z: DV8 Dancer Vivien Wood, Fabien Prioville – tancerzem Piny Bausch, Odin Teatrem, aktorką Mia Theil Have. Jest nauczycielką zespołu teatru w Manchester Metropolitan University, a także obsady głosowej w Cabuia Teatro A. Le Coq szkoły w Buenos Aires. Prowadzi warsztaty i daje prywatne lekcje. Głosząc moc śpiewu wystąpiła na konferencji TEDx w Warszawie w 2015 roku.

http://11dom.pl/spiewanie/emma-bonnici/
www.emmabonnici.com

Zasady:

Umawiamy się na spotkania ‘tu i teraz’. Chcemy, żeby był to czas, w którym uczestnicy mogą skoncentrować się na tym, co się dzieje, rzeczywiście spotkać się ze sobą, zaangażować się i wcielić w życie swoje odkrycia. Z tego powodu nie można nagrywać w trakcie sesji, a uczestnicy są proszeni o wyłączenie telefonów komórkowych na czas zajęć.
Potrzebny jest wygodny strój. Pracujemy zwykle na boso, ale można też zabrać i ubrać skarpety, kiedy nie będziemy w intensywnym ruchu.
Przynieść trzeba coś do pisania i papier oraz coś do picia.

Termin, miejsce

 • 9 grudnia 2017 – Miejsce: Wrocław, CIA Centrum Inicjatyw Artystycznych, Wrocław, ul. Tęczowa 79 /81, I piętro.
  godz. 11:00 – 14:00, 15:30 – 18:00
  (5,5 godzin zajęć)
 • 10 grudnia 2017 Miejsce: Wrocław, CIA Centrum Inicjatyw Artystycznych, Wrocław, ul. Tęczowa 79 /81, I piętro.
  godz. 12:00 – 14:30, 16:00 – 19:00
  (5,5 godzin zajęć)

Cena:

 • 9 grudnia 2017
  190 zł przy zaliczce wpłaconej do 10.11 / 210 zł po tym terminie
  Zaliczka rezerwująca miejsce – 100 zł
 • 10 grudnia 2017
  190 zł przy zaliczce wpłaconej do 10.11 / 210 zł po tym terminie
  Zaliczka rezerwująca miejsce – 100 zł
 • Łączna cena za dwa dni
  Zaliczka rezerwująca miejsce – 200 zł
  370 zł przy zaliczce wpłaconej do 10.11 / 430 zł po tym terminie

Jeśli ktoś chciałaby otrzymać rachunek za zajęcia, to prosimy przed wpłatą zaliczki przesłać informację i dane do rachunku. Zaliczkę prosimy wpłacać na konto 11 Domu. Dane do przelewu:
ING Bank
27 1050 1575 1000 0090 7626 5397
Beata Tymes; Wrocław
tytułem „[Twoje nazwisko]Emma 12.17 ” – prosimy o dokładnie taką treść.

W przypadku rezygnacji z uczestnictwa do 30 dni przed terminem warsztatu następuje zwrot 100 % wpłaty rezerwacyjnej, do 14 dni – 50 proc. wpłaconej kwoty, w przypadku późniejszej rezygnacji wpłata jest bezzwrotna.

Zapisy i informacje

Anna Tymes – anna.tymes@11dom.pl
+48 505 954 250
Dorota Kamecka – doro.kamecka@gmail.com
+48 726 515 498

Zgłoś swój udział:

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Telefon

Warsztaty z Emmą Bonnici

Data

Więcej o Emmie Bonnici i jej warsztatach:

2017.03 - Marcowe warsztaty z Emmą Bonnici

Delikatne rozpuszczanie napięć, harmonizowanie głosów, płynące pieśni, emocje, uczucia, poruszenia. Bogactwo doświadczeń, użyteczne ćwiczenia, radość tworzenia pięknego brzmienia. No i te czarodziejskie słomki – wszystko to i wiele tego, co trudno opisać na naszych marcowych warsztatach z Emmą Bonnici  Czytaj więcej

2016. 09 Śpiewanie z Emmą w Wataszce

Niezwykłe cztery dni śpiewania, słuchania, uważnego bycia razem, wzruszenia, śmiechu i wielkiej radości. Warsztaty Singing as Life Practice z Emmą Bonnici. Zapisane fotografiami Beaty Rękas. Jeśli chcesz dostawać informacje o naszych warsztatach śpiewu i innych wydarzeniach, kursach, spotkaniach, zapisz się na newsletterCzytaj więcej

2016.01 - Styczniowe warsztaty z Emmą Bonnici

Tyle w nas pieśni, tyle głosów, różnorodności brzmienia. Ruchem ożywione ciała. Odnajdowanie własnego głosu, ośmielanie się na to, żeby można nas było zobaczyć i usłyszeć. Dostrojeni do siebie, coraz bardziej uważni i obecni śpiewaliśmy.Czytaj więcej

Older Entries »

———————————————————————————————————————————————————-

NEWSLETTERJeśli chcesz dostawać informacje o naszych zajęciach, warsztatach,  wyjazdach i innych wydarzeniach, zapisz się na newsletter

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Miejsce zamieszkania:

Wrocław

Miejscowość

Wybierz tematy newslettera:

Wszystkie wydarzenia

Tylko:

Taniec

Metoda TRE

Ćwiczenia Qigong

Głos i Śpiew

Metoda Feldenkraisa

Trening oczu

———————————————————————————————————————————————————-